کوچینگ آقای روان‌شناس

با روان‌شناسان گروه آقای روان‌شناس به زندگی خود معنا و جهت دهید

کوچینگ (Coaching) چیست؟

 کوچینگ فرآیندی است که در آن کوچ، مربی یا راهنما به فرد کمک می‌کند تا با بهره‌گیری از توانمندی‌هایش در زندگی فردی، خانوادگی، شغلی، اجتماعی و … کارکرد بهتری داشته باشد. کوچینگ بر خلاف روان‌درمانی بر روی گذشته، کاستی‌‌ها و اختلالات روانی تمرکز نمی‌کند بلکه کوچینگ را می‌توان راهکاری مناسب برای کسانی دانست که به دنبال تغییرات مثبت و عمیق در زندگی حال و آینده‌ی خود هستند. پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال بهبود سبک زندگی و خودشکوفایی هستید مربی یا کوچ حرفه‌ای را در کنار خود داشته باشید.

گروه آقای روان‌شناس با تیمی متشکل از روان‌شناسان متخصص در زمینه‌ی کوچینگ، آماده‌ی ارائه‌ خدمات کوچینگ به صورت حضوری و آنلاین هستند.
اگر به دنبال بهبود سبک زندگی، عملکرد مثبت فردی یا بهبود شرایط کارکنان در شرکت یا سازمان خود هستید ما شما را در این راه همراهی خواهیم کرد.

پرداخت آنلاین و ارزان

نمی‌توانید هزینه‌های بالای جلسات کوچینگ را پرداخت کنید؟ ما مناسب‌ترین قیمت‌ها را بر اساس شرایطتان در اختیارتان می‌گذاریم

حضوری و آنلاین

روان‌شناسان و مربیان ما به صورت آنلاین و حضوری در خدمت شما هستند.

دوره‌های آموزشی سازمان‌یافته

ما دوره‌های آموزشی سازمان‌یافته را به صورت فردی و گروهی با بهره‌گیری از نوین‌ترین تکنیک‌‌های کوچینگ و روان‌شناسی مثبت‌نگر برگزار می‌کنیم

مشاوره‌های رایگان

شرکت‌ها و سازمان‌ها

رهجویان

روان‌شناسان و مربیان

برای کسب اطلاعات بیش‌تر و مشاوره‌ی رایگان در این زمینه با ما تماس بگیرید