گزارش و اطلاعیه‌ی روان‌شناسی

تعرفه جلسه روان‌شناسی و مشاوره در سال ۱۳۹۶

تعرفه جلسه روان‌شناسی و مشاوره در سال 1396

همان‌گونه که می‌دانید تعرفه روان‌درمانی و جلسه روان‌شناسی و مشاوره، سالانه از سوی سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره تعیین می‌شود. این تعرفه نشان‌دهنده‌ی این است که مردم در برابر خدمات روان‌شناسی و مشاوره‌ای که دریافت می‌کنند؛ چه مقدار هزینه می‌کنند. روان‌شناسان و مشاوران عزیز باید بر پایه‌ی اصول اخلاقی رفتار کنند و از مراجع، بیش از آن‌چه از سوی سازمان نظام روان‌شناسی تعیین شده پولی دریافت نکنند. یادآور می‌شوم این هزینه‌ها برای جلسات حضوری است و هزینه‌ی جلسه‌های مشاوره‌ی آنلاین و خدمات روان‌شناسی آنلاین را در برنمی‌گیرد.

تعرفه جلسه روان‌شناسی و مشاوره در سال ۱۳۹۶، هزینه خدمات روان‌شناس و مشاور

تعرفه‌ی جلسات روان‌درمانی و مشاوره در سال ۱۳۹۶ نسبت به تعرفه سال ۹۵ تغییر چندانی نداشته است. تعرفه‌های نوشته شده برای یک جسله خدمات روان‌شناسی و مشاوره است. هر جلسه روان درمانی و مشاوره ۴۵ دقیقه است. قیمت‌های نوشته شده به ریال است. برای آگاهی بیش‌تر و فرستادن پیشنهاد و انتقادات با ایمیل سازمان نظام روان‌شناسی، info@pcoiran.ir نامه‌نگاری کنید.

 

کارشناسی ارشد

(غیر هیات علمی)

کارشناسی ارشد

مربی

دکتری

(غیر هیات علمی)

دکتری

استادیار

دکتری

دانشیار

دکتری

استاد

تهران ۵۰۰/۰۰۰ ۵۷۰/۰۰۰ ۷۳۰/۰۰۰ ۸۷۰/۰۰۰ ۱/۰۰۰/۰۰۰۱/۱۵۰/۰۰۰
مراکز استان ۴۳۰/۰۰۰ ۵۰۰/۰۰۰ ۵۷۰/۰۰۰ ۷۳۰/۰۰۰ ۸۷۰/۰۰۰۱/۰۰۰/۰۰۰
سایر شهرستان ها ۳۶۰/۰۰۰ ۴۳۰/۰۰۰ ۵۱۰/۰۰۰ ۵۷۰/۰۰۰ ۷۳۰/۰۰۰ ۸۷۰/۰۰۰

۶ دیدگاه ها

    1. سلام
      مراکز رایگان همه کشور هست. سرچ کنید. دانشگاهها هم خدماتی دارن. بیمارستانهای اعصاب و روان هم میتونید به شکل اورژانس مراجعه کنید.
      و از همه راحت تر مرکز مشاوره تلفنی کشوره.

  1. من استفاده کردم از روانشناسان خیلی بدرد بخور بود ولی چند وقتی دنبال رایگانا میرفتم فایده نداشت به قول یک دوستام پولیش چیکار میکنه که مفتیش بکنه اینم نو ایران به قوله هرچی پول بدی آش میخوری

  2. دوستان‌اگه خودتون پیگیر درمان نیستید و سلامتتون براتون‌مهم نیست به حرفه ما توهین نکنید هیچ روانشناس یا مشاوری نمیتونه براهیچکس معجزه کنه تا خودش نخواد

دیدگاه خود را ثبت کنید

سوشیانت زوارزاده
من سوشیانت زوارزاده، آقای روان‌شناس، روانکاو و وب سایکولوژیست هستم.