روان‌شناسی و مشاوره‌ی آنلاین

با روان‌شناسان و مشاورین در گروه آقای روان‌شناس در چت ارتباط برقرار کنید

گروه آقای روان‌شناس با تیمی متشکل از روان‌شناسان، روانکاوان و مشاورین متخصص، آماده‌ی ارائه‌ خدمات روانشناسی و مشاوره غیرحضوری به صورت آنلاین هستند. برای دریافت خدمات روان شناسی و مشاوره آنلاین به صورت اختصاصی و شخصی می‌توانید پس از پرداخت هزینه‌ ساعتی مشاوره در ادامه ، به اپراتورهای ما متصل شوید و به صورت زنده در محیط چت و آنلاین به دریافت مشاوره بپردازید. اگر در هر یک از موارد زیر دچار مشکل هستید یا به راهنمایی و مشاوره احتیاج دارید روان‌شناسان ما در کنار شما خواهند بود و شما را راهنمایی می‌کنند.

اختلالات روان‌شناختی افسردگی ، استرس ، مشکلات روابط ، اضطراب، پنیک اتک، ترک اعتیاد، مشاوره‌ تحصیلی، مشاوره شغلی، مشاوره خانوادگی، مشاوره‌ ازدواج زناشویی و …

پس از پرداخت هزینه‌ی مشاوره به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که امکان چت به صورت آنلاین برای شما در آن فراهم شده است. در ساعات اداری در صورت آنلاین بودن اپراتور روان‌شناس، روند مشاوره‌ی شما آغاز خواهد شد، در خارج از ساعات اداری اپراتورهای ما در کم‌ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت و زمان مشاوره در اسرع وقت با شما هماهنگ خواهد شد . برای شروع مشاوره می‌توانید روی دکمه زیر کلیک کنید.

پرداخت آنلاین و ارزان

نمی‌توانید هزینه‌های بالای جلسات با روان‌شناس حضوری را پرداخت کنید؟ به جای صرف صدها هزار تومان، ساعتی ۲۰ هزار تومان پرداخت کنید.

به صورت آنلاین مشاوره بگیرید

روان‌شناسان و مشاورین متخصص ما آماده‌ پاسخگویی به شما به صورت زنده در محیط چت و آنلاین هستند

روان‌شناسی و مشاوره آنلاین

ما آماده‌ی پاسخگویی به شما در زمینه‌ی افسردگی، استرس، اضطراب، مشکلات خانوادگی و زناشویی، تحصیلی، تربیت فرزند و … هستیم

مشاوره‌های رایگان

درمانجویان خوشحال

پاسخگویی در هر روز

روان‌شناسان پاسخگو

ما آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم. به سادگی هزینه‌ مشاوره‌ آنلاین را پرداخت کنید و

از مشاوران ما راهنمایی بخواهید!