کارشناسان با تجربه‌ی آقای روان‌شناس آماده‌ی ارائه‌ی خدمات روان شناسی و مشاوره غیرحضوری رایگان هستند. برای دریافت خدمات روان شناسی و مشاوره آنلاین می‌توانید از فرمی که در پایان این بخش آماده‌است بهره بگیرید. ما پس از دریافت پیام شما و بررسی آن پاسخ شما را خواهیم داد. مشاوره غیر حضوری رایگان است. این نکته را به یاد بسپارید که مشاوره‌ آنلاین برای برخی از مسائل امکان‌پذیر نیست و برای بررسی و حل مشکلات بنیادین، مشاوره‌ی حضوری نیاز است. پس اگر به راهنمایی روان‌شناس غیرحضوری رایگان نیاز دارید با ما در تماس باشید. ما به شما اطمینان می‌دهیم که اطلاعات شما محرمانه خواهد بود و ما رازدار شما هستیم.

توجه: مشاوره آنلاین رایگان تنها از فرمی که در پایان این نوشته گذاشته شده انجام می‌گیرد و مشاوره در بخش چت سایت رایگان نیست.

خدمات روان‌شناسی و مشاوره‌ غیرحضوری رایگان

  • روان‌شناسی و مشاوره خانواده، فرزندپروری، ازدواج، زناشویی، مسائل جنسی، سکسولوژی، روابط
  • اختلالات روان‌شناختی مانند: اختلال شخصیت، اختلال اضطرابی، اختلالات یادگیری، ترک اعتیاد، استرس، افسردگی و …
  • یادگیری، آموزشی و مشاوره تحصیلی
  • مشاوره شغلی
  • و …

در طول سال‌ها فعالیت گروه آقای روان‌شناس در زمینه ارائه خدمات رایگان با توجه به حجم بالای درخواست‌های مشاوره رایگان و محدودیت ما در این زمینه، پاسخگویی از طریق ایمیل به کندی صورت می‌پذیرد و امکان مکالمه‌ی دو طرفه نیز وجود ندارد، در صورتی که نیاز به مشاوره‌ سریع و آنلاین در چت دارید می‌توانید از سرویس مشاوره آنلاین ما فقط با پرداخت 8۰ هزارتومان به صورت آنی و لحظه‌ای در کمتر از 24 ساعت استفاده کنید و از روان‌شناسان ما مشاوره بگیرید. ما صحبت‌های شما را به صورت آنلاین خوانده و در هر زمینه‌ای راهنماییتان خواهیم کرد.

اگر تمایل به شروع مشاوره آنلاین با روانشناسان مارو دارید با کلیک روی دکمه زیر مراحل رو پیش ببرید.

توضیحات کامل‌تر درباره‌ی این سرویس را می‌توانید در صفحه روان‌شناسی و مشاوره آنلاین بخوانید.

یا از طریق فرم زیر برای مشاوره رایگان اقدام کنید.

    برای دریافت پاسخ این‌جا را تیک بزنید