درباره ما

وب سایت آقای روان‌شناس در تلاش است با نگارش نوشته‌های دانشیک (علمی) پیرامون روان‌شناسی به افزایش آگاهی همگانی مردم پیرامون روان‌شناسی و نیز دگرگون کردن باورهای نادرست مردم درباره‌ی این این دانش بپردازد. ما با نگارش نوشته‌های گوناگون پیرامون دانش روان‌شناسی یکی از بهترین وب سایت‌های راهنمایی پارسی زبان برای دانش‌آموختگان رشته‌ی روان‌شناسی هستیم. نوشته‌های ما برگرفته از دیدگاه‌ها و نظریات علمی است و از نگارش نوشته‌های غیرعلمی و دروغ خودداری می‌کنیم.

لوگوی آقای روان‌شناس - سوشیانت زوارزاده

از آن‌جایی که آرزوی ما افزایش سلامت روان و بهداشت روانی مردم است بخش دیگری از کار ما یاری رساندن به کسانی است که نیازمند راهنمایی، مشاوره و روان‌درمانی هستند. ما به طور رایگان به ارائه خدمات روان‌درمانی و مشاوره‌ی اینترنتی می‌پردازیم هم‌چنین می‌توانید از خدمات روان‌درمانی، روان‌کاوی و مشاوره‌ی ما به صورت حضوری نیز بهره‌مند شوید.

ما با برگزاری کارگاه‌های آموزشی و همایش‌های گوناگون در زمینه‌ی روان‌شناسی تلاش خواهیم کرد که به گسترش دانش و بینش مردم و دانش‌آموختگان روان‌شناسی کمک کنیم.

وب سایت آقای روان‌شناس یکی از زیرگروه‌های ژاکسین است و به هیچ سازمان دولتی در ایران یا دیگر کشورها وابستگی ندارد. نوشته‌های ما از درون‌مایه‌ی (محتوای) سیاسی به دور است و رویکرد نوشته‌های ما همواره دانش‌بنیان خواهد بود.

روان‌شناسان و مشاوران

همکاران ما آمادهٔ خدمات مشاوره و روان‌درمانی به شما عزیزان هستند.

سوشیانت زوارزاده

سوشیانت زوارزاده

بنیان‌گذار

سوشیانت زوارزاده روان‌شناس و روانکاو است. او عضو سازمان نظام روان‌شناسی ایران و انجمن روان‌شناسی آمریکاست.

سعید فرد

سعید فرد

هم‌بنیان‌گذار

سعید فرد  از کوچ‌های متخصص در زمینهٔ فردی و سازمانی است که در گروه  آقای روان‌شناس فعالیت دارد.

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه
وبلاگ
منو