آقای روان‌شناس - Mr Psychologist

دربارهٔ ما

وب سایت آقای روان‌شناس در تلاش است با نگارش نوشته‌های دانشیک (علمی) پیرامون روان‌شناسی به افزایش آگاهی همگانی مردم پیرامون روان‌شناسی و نیز دگرگون کردن باورهای نادرست مردم درباره‌ی این این دانش بپردازد. ما با نگارش نوشته‌های گوناگون پیرامون دانش روان‌شناسی یکی از بهترین وب سایت‌های راهنمایی پارسی زبان برای دانش‌آموختگانرشته‌ی روان‌شناسی هستیم. نوشته‌های ما برگرفته از دیدگاه‌ها و نظریات علمی است و از نگارش نوشته‌های غیرعلمی و دروغ خودداری می‌کنیم.

لوگوی آقای روان‌شناس - سوشیانت زوارزاده

از آن‌جایی که آرزوی ما افزایش سلامت روان و بهداشت روانی مردم است بخش دیگری از کار ما یاری رساندن به کسانی است که نیازمند راهنمایی، مشاوره و روان‌درمانی هستند. ما به طور رایگان به ارائه خدمات روان‌درمانی و مشاوره‌ی اینترنتی می‌پردازیم هم‌چنین می‌توانید از خدمات روان‌درمانی، روان‌کاوی و مشاوره‌ی ما به صورت حضوری نیز بهره‌مند شوید.

ما با برگزاری کارگاه‌های آموزشی و همایش‌های گوناگون در زمینه‌ی روان‌شناسی تلاش خواهیم کرد که به گسترش دانش و بینش مردم و دانش‌آموختگان روان‌شناسی کمک کنیم.

وب سایت آقای روان‌شناس یکی از زیرگروه‌های ژاکسین است و به هیچ سازمان دولتی در ایران یا دیگر کشورها وابستگی ندارد. نوشته‌های ما از درون‌مایه‌ی (محتوای) سیاسی به دور است و رویکرد نوشته‌های ما همواره دانش‌بنیان خواهد بود.

سرپرست سایت: سوشیانت زوارزاده، سعید فرد

گروه مترجمین: راحله عرافی، نسیم شادمان