انجمن روان‌شناسی آمریکا (American Psychological Association) که روان‌شناسان به طور مختصر آن را APA می‌نامند یکی از قدیمی‌ترین بنیادهای علمی روان‌شناسی جهان است که در زمینهٔ پیشرفت و گسترش دانش روان‌شناسی فعالیت چشمگیری در آمریکا و کانادا دارد. عضویت در این سازمان علمی تنها محدود به آمریکا و کانادا نیست. پس اگر در ایران هم باشید می‌توانید برای عضویت در انجمن روان‌شناسی آمریکا اقدام کنید. گروه آقای روان‌شناس با افتخار تمام مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه را برای شما انجام خواهد داد.

مزایای عضویت در انجمن روانشناسی آمریکا APA

  • پشتیبانی حرفه‌ای و علمی: کمک به توسعه و رشد علمی و حرفه‌ای توسط انجمن روان‌شناسی آمریکا فقط برای اعضای APA
  • مجله و ژورنال: دسترسی به ژورنال و مجلات روان‌شناسی APA به صورت رایگان
  • تخفیف: تخفیف ویژه برای دسترسی به کتاب‌ها، فیلم‌ها، مجلات و پایگاه دادهٔ APA
  • ادامه تحصیل (یادگیری مادام العمر): دسترسی به طیف گسترده‌ای از پیشنهادات تحصیلی با کیفیت بالا همراه با تخفیف ویژه برای برنامه‌های آموزشی دارای هزینه
  • شبکه‌سازی: واجدین شرایط می‌توانند به یکی از شاخه‌های زیرمجموعهٔ APA بپیوندند
  • اعتبار: انجمن APA یکی از برجسته‌ترین انجمن‌های علمی روان‌شناسی در جهان است با پیوستن به آن احساس تعلق به یک سازمان جهانی علمی و حرفه‌ای خواهید داشت.
انجمن روانشناسی آمریکا - APA

پرداخت هزینه عضویت در انجمن روان‌شناسی آمریکا

شوربختانه عضویت در انجمن روان‌شناسی آمریکا رایگان نیست و نیازمند داشتن حساب بین‌المللی برای پرداخت هزینه است. ما می‌توانیم از طرف شما در انجمن روان‌شناسی آمریکا ثبت نام و هزینه را پرداخت کنیم. هزینهٔ عضویت و کارمزد گروه آقای روان‌شناس ۱۰۰ دلار است. در صورت تمایل به عضویت در سازمان با ما تماس بگیرید.