انجمن روان‌شناسی آمریکا - American Psychological Association

عضویت در انجمن روانشناسی آمریکا APA

انجمن روان‌شناسی آمریکا (American Psychological Association) که روان‌شناسان به طور مختصر آن را APA می‌نامند یکی از قدیمی‌ترین بنیادهای علمی روان‌شناسی جهان است که در زمینهٔ پیشرفت و گسترش دانش روان‌شناسی فعالیت چشمگیری در آمریکا و کانادا دارد. عضویت در این سازمان علمی تنها محدود به آمریکا و کانادا نیست. پس اگر در ایران هم باشید می‌توانید برای عضویت در انجمن روان‌شناسی آمریکا اقدام کنید. گروه آقای روان‌شناس با افتخار تمام مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه را برای شما انجام خواهد داد.

مزایای عضویت در انجمن روانشناسی آمریکا APA

  • پشتیبانی حرفه‌ای و علمی: کمک به توسعه و رشد علمی و حرفه‌ای توسط انجمن روان‌شناسی آمریکا فقط برای اعضای APA
  • مجله و ژورنال: دسترسی به ژورنال و مجلات روان‌شناسی APA به صورت رایگان
  • تخفیف: تخفیف ویژه برای دسترسی به کتاب‌ها، فیلم‌ها، مجلات و پایگاه دادهٔ APA
  • ادامه تحصیل (یادگیری مادام العمر): دسترسی به طیف گسترده‌ای از پیشنهادات تحصیلی با کیفیت بالا همراه با تخفیف ویژه برای برنامه‌های آموزشی دارای هزینه
  • شبکه‌سازی: واجدین شرایط می‌توانند به یکی از شاخه‌های زیرمجموعهٔ APA بپیوندند
  • اعتبار: انجمن APA یکی از برجسته‌ترین انجمن‌های علمی روان‌شناسی در جهان است با پیوستن به آن احساس تعلق به یک سازمان جهانی علمی و حرفه‌ای خواهید داشت.
انجمن روانشناسی آمریکا - APA

پرداخت هزینه عضویت در انجمن روان‌شناسی آمریکا

شوربختانه عضویت در انجمن روان‌شناسی آمریکا رایگان نیست و نیازمند داشتن حساب بین‌المللی برای پرداخت هزینه است. ما می‌توانیم از طرف شما در انجمن روان‌شناسی آمریکا ثبت نام و هزینه را پرداخت کنیم. هزینهٔ عضویت و کارمزد گروه آقای روان‌شناس ۱۰۰ دلار است. در صورت تمایل به عضویت در سازمان با ما تماس بگیرید.