کتاب و مجله

کتاب اثر مرکب دارن هاردی، بهترین راهکار موفقیت

کتاب اثر مرکب دارن هاردی

کتاب اثر مرکب یکی از بهترین کتاب‌های موفقیت است که دارن هاردی مدیر نشریهٔ موفقیت آن را نگاشته است. این کتاب به کسانی که دنبال تحول و دگرگونی شگفت‌انگیز در زمینه‌های گوناگون زندگی هستند سفارش می‌شود. دارن هاردی در این کتاب تلاش می‌کند تا با اصولی بسیار ساده و کاربردی که هر کسی توانایی انجام آن را دارد، به خواننده کمک کند تا پیشرفت چشمگیری در زمینه‌های گوناگون زندگی داشته باشد. آیا ولخرج هستید؟ آیا می‌خواهید تنبلی را رها کنید؟ آیا به دنبال افزایش درآمد هستید؟ آیا می‌خواهید وزن کم کنید؟ آیا به دنبال احساس آرامش و خوشبختی در زندگی هستید؟ اگر پاسخ این پرسش‌ها بله است، این کتاب را بخوانید و به دوستانتان هدیه کنید.

دیدگاه نویسندگان بزرگ دربارهٔ کتاب اثر مرکب

برایان تریسی، سخنران انگیزشی و نویسندهٔ کتاب راه ثروت

اثر مرکب کتابی نیرومند و علمی است که بر پایهٔ سال‌ها تجربه‌های ثابت شده و سودمند نگاشته شده است. این کتاب به شما آموزش می‌دهد که چگونه از استعدادهایتان استفاده کنید، تا از فرصت‌هایی که شما را احاطه کرده در بیش‌ترین حد ممکن بهره بگیرید. اثر مرکب گنجینه‌ای از ایده‌ها برای رسیدن به موفقیتی است که تاکنون فکر نمی‌کردید ممکن باشد.

جک کانفیلد، نویسندهٔ کتاب اصول موفقیت: چگونه از جایگاه کنونی به جایگاه مطلوب خود برسید؟

فرمولی کلیدی برای داشتن زندگی شگفت‌انگیز؛ آن را بخوانید و از همه مهم‌تر، به آن عمل کنید.

جفری گیتومر، نویسندهٔ کتاب دایرة المعارف فروش و کتابچه قرمز فروش

این کتاب به شما کمک می‌کند تا از پله‌های موفقیت دو تا یکی بالا بروید. آن را بخرید، بخوانید و در کتابخانه‌تان داشته باشید.

دنیس ویتلی، سخنران انگیزشی و نویسندهٔ کتاب روان‌شناسی موفقیت

دارن هاردی با کتاب اثر مرکب ثابت می‌کند، هنگامی که قضاوت درست به کار گرفته شود، نتایج شگفت‌آوریبه دست می‌آید. این مراحل ساده را به کار بگیرید و تبدیل به کسی شوید که می‌خواهید.

تی هارو اکر، نویسندهٔ پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز: اثرار ذهن ثروتمند

اثر مرکب به شما کمک می‌کند تا در رقابت‌ها پیروز شوید. بر چالش‌ها چیره گردید و زندگی را بسازید که سزاوارش هستید.

اگر این کتاب را خوانده‌اید دیدگاهتان را دربارهٔ کتاب و تجربه‌هایی که از به کار بردن اصولش به دست آوردید برای ما بنویسید. هم‌چنین پیشنهاد می‌کنم از دیگر کتاب‌های روان‌شناسی که معرفی کردیم دیدن نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *