کتاب و مجله

مجله موفقیت، مجله روان‌شناسی موفقیت دکتر احمد حلت

مجله موفقیت، مجله روان‌شناسی موفقیت دکتر حلت

مجله موفقیت یکی از مجله‌های روان‌شناسی پرهوادار در ایران است. اگر در ایران از کسی بخواهید نام چند مجله‌ی روان‌شناسی را بگوید حتما از مجله موفقیت یاد خواهد کرد. این مجله به طور ویژه برای روان‌شناسان چاپ نمی‌شود و مخاطب اصلی آن مردم هستند. مجله موفقیت در تلاش است که با بهره‌گیری از اصول روان‌شناسی به بهبود کیفیت زندگی خوانندگانش کمک کند.

مجله موفقیت؛ همه چیز درباره‌ی مجله‌‌ی روان‌شناسی موفقیت

مجله‌ موفقیت در شهریور ۱۳۷۶ با هدف گسترش فرهنگ مثبت‌نگری آغاز به کار کرد. مجله موفقیت در تلاش است تا برای بهبود سطح بهداشت و سلامت روان جامعه، بستر فرهنگی را فراهم کند. هر دو هفته یک بار شماره‌ای از این مجله در دسترس خوانندگان گذاشته می‌شود. بهای مجله‌ی موفقیت هم‌اکنون ۳۵۰۰ تومان است و تاکنون بیش از ۳۵۰ شماره را به چاپ رسانده‌اند. بنیان‌گذار مجله‌ی موفقیت دکتر احمد حلت، روان‌شناس مثبت‌نگر است.

با توجه به رویکرد و گرایش دکتر حلت به روان‌شناسی مثبت‌نگر، نوشته‌های مجله‌ی موفقیت نیز در راستای روان‌شناسی مثبت‌نگر هستند. پس در این مجله با نوشته‌هایی در زمینه‌ی آسیب‌شناسی، اختلال روانی وزمینه‌های منفی روبه‌رو نخواهید شد. نوشته‌های مجله موفقیت در زمینه‌ی سبک زندگی، شادکامی، عشق و صمیمیمت، موفقیت در زندگی، پدید آوردن انگیزه در افراد، کسب و کار موفق و دیگر زمینه‌هایی است که با روان‌شناسی مثبت‌نگر پیوند دارد.

منتقدین و روان‌شناسان نسبت به این مجله انتقادهایی هم دارند. مهم‌ترین انتقادی که بر مجله‌ موفقیت می‌شود این است که کیفیت درون‌مایه و محتوای آن پایین است و دیدگاه بیش از اندازه روشن بینانه باعث می‌شود تا نتوانیم با واقعیت‌های جامعه روبه‌رو شویم و برای حل چالش‌ها و مشکلات تلاش کنیم. اما روشن است که مجله موفقیت هواداران فراوانی در کشور دارد که هر دو هقته چشم به راه شماره‌ی تازه‌ی این مجله هستند و این نشانگر موفقیت این مجله میان خوانندگان است.

برای دکتر حلت و همکارانشان در مجله موفقیت آرزوی پیروزی و بهروزی داریم.

2 دیدگاه در “مجله موفقیت، مجله روان‌شناسی موفقیت دکتر احمد حلت

  1. علیرضا حاجی اشرفی گفت:

    جناب آقای دکتر حلت با دورد و آرزوی سلامتی و قبولی طاعات برای جنابعالی و سایر همکاران گرامیتان. به استحضار میرساند که بیش از 12 سال است که از دوستداران مجله با ارزش و روانشناسه شما هستم و شاید هم بیشتر در چندین تور خارج از کشور با مجله شما همکاری خوبی داشتم اگر چه مناقع ملی برای من نداشت ولی برای مجله خوب بود. مدتی هست که با روابط عمومی شما و سایرین در بخش گردشگری تماس میگیرم که مجددا” ارتباط همکاری و یا افتخار همکاری مجدد داشته باشم. متأسفانه راحت تر بگویم تحویل نمیگیرند و این برخلاف رویه مشتری مداری جنابعالی میباشد. بالای 25 سال در زمینه تورهای ورودی-خروجی و داخلی همکاری دارم و همچنین دبیر یک انجمن گردشگری در زمینه آموزش و راه اندازی کسب و کار هستم. دلم میخواد صدای پیشینان فرهنگ و تاریخ کشور عزیزمان ایران را از مجله شما هم بشنویم. ارادتمند: حاجی اشرفی – راهنمای گردشگری و دبیر انجمن توانمندیها ، خدمات و توسعه گردشگری ایران. 09123586983

    1. دوست گرامی باید با سایت خودشون تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *