گوناگون

خدمات روان‌شناس و مشاوره رایگان برای آسیب‌دیدگان آتش‌سوزی پلاسکو

خدمات روان‌شناس و مشاوره رایگان برای آسیب‌دیدگان آتش‌سوزی پلاسکو

حادثه‌ی ناگوار آتش‌سوزی پاساژ پلاسکو یکی از رخدادهای ناگواری بود که هرگز فراموش نخواهد شد. ده‌ها آتش‌نشان قهرمان در این رخداد ناگوار آسیب‌های جسمی و روانی دیدند. بسیاری از مردم زیان‌های مالی جبران‌ناپذیری کردند و بخشی از مردم جان باختند. این رخداد ناگوار به سادگی از یاد مردم نخواهد رفت.

خدمات روان‌شناس و مشاوره رایگان برای آسیب‌دیدگان آتش‌سوزی پلاسکو

گروه آقای روان‌شناس ضمن تسلیت و همدردی با افراد آسیب دیده در آتش‌سوزی پلاسکو، صمیمانه آماده‌ی ارائه خدمت روان‌شناسی و مشاوره رایگان به صورت آنلاین و حضوری است.

فراخوان انجمن روان‌شناسی ایران برای مشارکت روان‌شناسان و مشاوران در حوزه‌ی مداخله در بحران

این فراخوان از سوی انجمن روان‌شناسی ایران منتشر شده است. انجمن روان‌شناسی ایران ضمن ابراز تأثر و تأسف بابت حادثه‌ی آتش‌سوزی و فروریزی ساختمان پلاسکو در تهران که موجب مصدوم شدن و آسیب دیدن و جان باختن تعدادی از هموطنان و آتش‌نشانان عزیزمان گردیده است. بدین‌وسیله از متخصصان باتجربه در حوزه‌ی روان‌شناسی و مشاوره که در امر مداخله در بحران‌ها آموزش دیده و تجربه‌ی کافی دارند دعوت می‌شود که برای مشارکت در فعالیت «کمیته تخصصی مداخله در بحران انجمن روان‌شناسی ایران» به منظور ارائه‌ی خدمات حرفه‌ای روان‌شناختی به بازماندگان و آسیب‌دیدگان این حادثه، فرم الکترونیک زیر را تکمیل نمایند. پس از بررسی فهرست اسامی داوطلبان، با افراد ذی‌صلاح تماس گرفته خواهد شد.

فرم فراخوان مشارکت

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *