گوناگون

خدمات روان‌شناس و مشاوره رایگان برای آسیب‌دیدگان آتش‌سوزی پلاسکو

خدمات روان‌شناس و مشاوره رایگان برای آسیب‌دیدگان آتش‌سوزی پلاسکو

حادثه‌ی ناگوار آتش‌سوزی پاساژ پلاسکو یکی از رخدادهای ناگواری بود که هرگز فراموش نخواهد شد. ده‌ها آتش‌نشان قهرمان در این رخداد ناگوار آسیب‌های جسمی و روانی دیدند. بسیاری از مردم زیان‌های مالی جبران‌ناپذیری کردند و بخشی از مردم جان باختند. این رخداد ناگوار به سادگی از یاد مردم نخواهد رفت.

خدمات روان‌شناس و مشاوره رایگان برای آسیب‌دیدگان آتش‌سوزی پلاسکو

گروه آقای روان‌شناس ضمن تسلیت و همدردی با افراد آسیب دیده در آتش‌سوزی پلاسکو، صمیمانه آماده‌ی ارائه خدمت روان‌شناسی و مشاوره رایگان به صورت آنلاین و حضوری است.

فراخوان انجمن روان‌شناسی ایران برای مشارکت روان‌شناسان و مشاوران در حوزه‌ی مداخله در بحران

این فراخوان از سوی انجمن روان‌شناسی ایران منتشر شده است. انجمن روان‌شناسی ایران ضمن ابراز تأثر و تأسف بابت حادثه‌ی آتش‌سوزی و فروریزی ساختمان پلاسکو در تهران که موجب مصدوم شدن و آسیب دیدن و جان باختن تعدادی از هموطنان و آتش‌نشانان عزیزمان گردیده است. بدین‌وسیله از متخصصان باتجربه در حوزه‌ی روان‌شناسی و مشاوره که در امر مداخله در بحران‌ها آموزش دیده و تجربه‌ی کافی دارند دعوت می‌شود که برای مشارکت در فعالیت «کمیته تخصصی مداخله در بحران انجمن روان‌شناسی ایران» به منظور ارائه‌ی خدمات حرفه‌ای روان‌شناختی به بازماندگان و آسیب‌دیدگان این حادثه، فرم الکترونیک زیر را تکمیل نمایند. پس از بررسی فهرست اسامی داوطلبان، با افراد ذی‌صلاح تماس گرفته خواهد شد.

فرم فراخوان مشارکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *