گوناگون

چگونه روانشناس خوب پیدا کنیم؟ معرفی سرویس روانبان

برای پیدا کردن یک روانشناس خوب چه کار می‌کنید؟ شاید از دوستانتان بپرسید یا در اینترنت به دنبال یک روانشناس یا کلینیک روانشناسی بگردید تا به نتیجه برسید. این روش ممکن است برای کسانی که به دنبال روانشناس در تهران یا شهرهای بزرگ باشند موثر باشد اما برای شهرهای کوچک چه طور؟ بارها پیش آمده است که در تلگرام یا واتس اپ از من درخواست معرفی روانشناس در شهرهای کوچک داشته‌اند اما من روانشناسی را در آن شهرستان نمی‌شناخته‌ام. به راستی در چنین شرایطی چه باید کرد؟ در این نوشته شما را با یک سرویس جذاب برای پیدا کردن روانشناس و کلینیک آشنا خواهم کرد.

روانبان – بهترین راه برای پیدا کردن روانشناس خوب

بهترین راهکار برای پیدا کردن روان‌شناس خوب در هر کجای کشور استفاده از سایت روانبان است. این سایت به عنوان یک پایگاه معرفی روان‌شناسان و مشاوران در سراسر کشور فعالیت می‌کند. به کمک روانبان می‌توانید در هر کجای کشور که باشید روان‌شناس یا کلینیک‌های روان‌شناسی معتبر را بیابید و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. نکتهٔ جالب روانبان این است که درمانجویان نیاز به عضویت در آن ندارند و بدون پرداخت هزینه می‌توانند روان‌شناس یا کلینیک مناسب خود را بیابند. هر روان‌شناس دارای یک صفحهٔ اختصاصی است که در آن اطلاعاتی مانند مدرک تحصیلی، شهر، تعرفه مشاوره آنلاین و حضوری و دیگر اطلاعات مهم را نوشته است. از سوی دیگر امکان دسترسی به حساب کاربری روان‌شناس در شبکه‌های اجتماعی گوناگون از طریق روانبان فراهم شده است.

نحوه پیدا کردن روانشناس خوب در روانبان

پس از ورود به سایت به بخش اعضا بروید در این بخش فهرستی از روانشناسان را می‌بینید. هر روانشناس دارای امتیاز به صورت ستاره‌ای است که با توجه به عملکرد و بر اساس نظر درمانجویان و مراجعین به وی داده شده است. از طرف دیگر مدیران روانبان نیز به وسیلهٔ نشان افتخار و امتیاز، روانشناسان را ارزیابی می‌کنند. اگر می‌خواهید در شهر خود دنبال روان‌شناس بگردید در کادر جستجوی این بخش نام شهر را بنویسید (برای نمونه تهران). یا اگر به دنبال درمانگر در مورد اضطراب، افسردگی و … هستید کافی است که در کادر جستجو نام اختلال را وارد نمایید (برای نمونه افسردگی). در این شرایط سیستم روانبان روان‌شناسانی را که با نتایج جستجوی شما مرتبط هستند نمایش می‌دهد.

می‌توانید صفحهٔ کلینیک آقای روان‌شناس در روانبان و صفحهٔ سوشیانت زوارزاده در روانبان را به عنوان نمونه ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *