اخبار روانشناسی

آقای روان‌شناس ۶ ساله شد!

آقای روان‌شناس ۶ ساله شد

گروه آقای روان‌شناس امروز ۶ ساله شد. شش سال پیش در ۲۶ آوریل ۲۰۱۶ برابر با ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ وب سایت آقای روانشناس کار خود را آغاز کرد. در این سال‌ها تلاش اصلی ما این بود که بتوانیم به افزایش آگاهی و سلامت روان جامعه کمک کنیم. امروز با افتخار می‌توانیم اعلام کنیم که به عنوان معتبرترین مرجع آگاه‌سازی در زمینهٔ روان‌شناس در حال فعالیت و خدمت‌رسانی به پارسی زبانان سراسر جهان هستیم. ما این افتخار را مدیون شما عزیزانیم که در این سال‌ها همراه و پشتیبان ما بودید.

۶ سالگی آقای روان‌شناس: گزارش دستاوردهای آقای روان‌شناس در سال ۱۴۰۰

افزایش آگاهی عمومی و پیشگیری محوری

همانند سال‌های گذشته اصلی‌ترین هدف ما آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی به مردم عزیز بوده است. ما بر این باوریم که پیشگیری بهتر از درمان است. از این رو است که با تولید محتوای یکتا و موثر گام‌های موثری برای آموزش عمومی برداشتیم تا بتوانیم به پیشگیری از اختلالات روانی در جامعه و بهبود سطح سلامت روان کمک کنیم.

خدمات مشاورهٔ رایگان

در کنار افزایش آگاهی و فرهنگ‌سازی، موضوع تشویق و ترغیب افراد نیازمند به راهنمایی و درمان نیز اولویتی دیگر بوده است. یکی از چالش‌های جامعهٔ ما این است که کماکان بسیاری از مردم یاری گرفتن از روان‌شناس را یک تابو می‌پندارند و این باعث وخیم‌تر شدن مشکلاتشان می‌شود. به همین خاطر با فرهنگ‌سازی تلاش کردیم تا مردم را به دریافت خدمات روان‌درمانی و مشاوره تشویق نماییم. ارائه خدمات مشاوره رایگان یکی از خدمت‌هایی بود که ما توانستیم در سال ۱۴۰۰ به انجام رسانیم.

مشاورهٔ آنلاین

یکی از مشکلات برخی از درمانجویان این است که علاقه‌ای به دیدار حضوری با روان‌شناس را ندارند. این افراد به دلایلی گوناگون مانند کم‌رویی، احساس پریشانی، اضطراب و … تمایلی به حضور در کلینیک روانشناسی را ندارند. ما برای خدمت‌رسانی به این عزیزان مشاوره آنلاین روانشناسی را ارائه کردیم و در سال ۱۴۰۰ استقبال چشمگیری از این خدمات شد.

کوچینگ و تسهیل‌گری

برخی افراد دچار هیچ اختلال روان‌شناختی نیستند اما از کاستی‌هایی در زندگی رنج می‌برند. تنبلی، اهمال‌کاری، بی‌برنامگی، عدم پیشرفت شغلی و … برخی از مسائلی است که با کوچینگ قابل حل است. کوچینگ فرآیندی است که به افراد کمک می‌کند تا مشکلات خود را برطرف و زندگی بهتری را تجربه نمایند. ما با ارائه خدمات کوچینگ فردی، کوچینگ بیزنس و سازمانی در سال ۱۴۰۰ به خدمت‌رسانی پرداختیم.

مشاوره و روانشناسی در تهران

خدمات مشاوره و روانشناس در تهران کماکان همانند سال‌های پیش یکی از خدمات ما بود. ما با برگزاری جلسات مشاوره، روان‌درمانی، گروه‌درمانی و روانکاوی در تهران توانستیم به کسانی که از اختلالات روان‌شناختی رنج می‌برند یاری رسانیم و خوشحالیم که توانستیم این وظیفه را به انجام رسانیم.

در پایان از شما عزیزان و همراهان آقای روان‌شناس سپاس‌گزاریم. شما با بازخوردها و دیدگاه‌هایتان نقش مهمی در بهبود سایت و خدمات با داشتید. امیدواریم در سال ۱۴۰۱ نیز افتخار خدمت‌رسانی به شما و انجام وظیفه در راه سلامت روان را داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *