اخبار روانشناسی

مشاوره رایگان به خانواده بازماندگان حادثه هواپیمای اوکراین

مشاوره رایگان به خانواده بازماندگان حادثه هواپیمای اوکراین

گروه آقای روان‌شناس از سقوط هواپیمای اوکراین متاسف و متاثر است. ما به خانوادهٔ بازماندگان این حادثهٔ تلخ و ناگوار تسلیت می‌گوییم. پرواز شمارهٔ ۷۵۲ هواپیمایی بین المللی اوکراین در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۸، اندکی پس از پرواز از فرودگاه بین المللی امام خمینی به اشتباه مورد برخورد پدافند هوایی ایران قرار گرفت و سقوط کرد. در این حادثه ۱۷۶ تن از سرنشینان جان باختند و خانواده‌های بسیاری سوگوار شدند.

طرح مشاوره رایگان حادثه هواپیمای اوکراین

همان‌گونه که می‌دانید بروز چنین حوادثی برای خانودهٔ بازماندگان بسیار تلخ و دردناک است. در این شرایط احتمال بروز افسردگی، اضطراب و اختلال استرس پس از سانحه در خانوادهٔ بازماندگان افزایش می‌یابد. گروه آقای روان‌شناس وظیفهٔ اخلاقی و انسانی خود می‌داند تا در این راستا به صورت رایگان خدمت‌رسانی کند.

خدمات مشاوره آنلاین رایگان

ما در نظر داریم که به صورت آنلاین و کاملا رایگان ۵ جلسه مشاوره به خانوادهٔ بازماندگان این حادثه برگزار کنیم. این جلسات در واتس اپ یا تلگرام برگزار خواهد شد. ایرانیان عزیز در ایران یا خارج از کشور می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند. برای م افتخار بزرگی است که بتوانیم خدمتی کوچک در این زمینه به خانوادهٔ بازماندگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراین ارائه کنیم.

خدمات مشاوره در تهران

از آن‌جایی که کلینیک روان‌شناسی ما در تهران است. ما آمادهٔ ارائه خدمات مشاوره و روان‌درمانی با تخفیف ویژه به خانواده بازماندگان حادثه هواپیمای اوکراین هستیم. جلسهٔ نخست مشاوره حضوری رایگان خواهد بود.

برای هماهنگی با شماره تلفن ۰۹۹۰۱۲۲۲۳۲۹ تماس بگیرید یا در واتس اپ و تلگرام پیام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *