اخبار روانشناسی

گروه آقای روان‌شناس یک ساله شد

گروه آقای روان‌شناس یک ساله شد

وب سایت آقای روان‌شناس یک ساله شد. یک سال پیش در ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ برابر با ۲۶ آوریل ۲۰۱۶ وب سایت آقای روان‌شناس کار خود را آغاز کرد. در یک سال گذشته ما توانستیم به بسیاری از اهدافی که برای این وب ‌سایت برنامه‌ریزی کرده بودیم دست یابیم. جشنی برای یک سالگی گروه آقای روان‌شناس با چند روز تاخیر در ۱۵ اردیبهشت برگزار شد که در آن همکاران و برخی از دوستان حضور داشتند.

 

گزارشی از دستاوردهای گروه آقای روان‌شناس در سال نخست کار

نخستین هدفی که ما در سر داشتیم این بود که بتوانیم به افزایش آگاهی مردم پیرامون دانش روان‌شناسی و کار روان‌شناس کمک کنیم. در این زمینه به تولید محتوا به صورت دسته‌بندی شده پرداختیم تا به زبانی ساده به افزایش آگاهی مردم کمک کنیم. هم‌چنین مقالات علمی روان‌شناسی نیز در سایت نگاشته شد تا دانشجویان و دانش‌آموختگان روان‌شناسی بتوانند به خوبی با اختلالات روانی روان‌شناسی و راه‌های تشخیص و درمان آن‌ها آشنا شوند.

خدمات مشاوره روان‌شناسی غیرحضوری رایگان از دیگر اهدافی بود که توانستیم در سال گذشته به آن دست یابیم. ما روزانه پاسخگوی حدود ۳۰ مشاوره‌ی روان‌شناسی آنلاین از سایت آقای روان‌شناس بودیم. این کار برای بهبود کیفیت بهداشت و سلامت روان در جامعه انجام شد.

دستاورد دیگر ما در زمینه‌ی روان‌شناسی ارائه خدمات روان‌شناسی و روان‌کاوی حضوری در زمینه‌های گوناگون بود. همان‌گونه که می‌دانید اختلالات روان‌شناختی با مشاوره‌ی آنلاین و غیرحضوری برطرف نمی‌شوند و نیازمند جلسات روان‌درمانی با روان‌شناس هستند. پس در راستای پاسخ به نیازهای مردم به ارائه خدمات روان‌شناسی، روانکاوی و روان‌درمانی به صورت حضوری پرداختیم. این خدمات غیر رایگان بود.

ارتباط با گروه‌های علمی روان‌شناسی یکی از اهداف مهمی بود که ما توانستیم در یک سال گذشته به آن دست پیدا کنیم و هم‌چنان نیز دنبال خواهد داشت. در سال گذشته گروه آقای روان‌شناس توانست با گروه‌های روان‌شناسی برخی از دانشگاه‌های کشور ارتباط نزدیک داشته باشد. برخی از استادان روان‌شناسی دانشگاه‌های آزاد و دولتی نیز به همکاری با ما در زمینه‌های گوناگون پرداختند.

در پایان از همه‌ی شما همراهان گرامی وب سایت آقای روان‌شناس سپاس‌گزاریم که در سالی که گذشت با بازخوردها و دیدگاه‌هایتان ما را در بهبود سایت یاری کردید.

6 دیدگاه در “گروه آقای روان‌شناس یک ساله شد

 1. پریسا عظیمی گفت:

  تبریک استادِ عزیز. ممنون بابت زحماتتون. امیدوارم بیشتر بهره ببریم. پایدار باشین

 2. شیرین گفت:

  تبریک میگم اقای زوار زاده عزیز..

 3. میثم معمارزاده گفت:

  تبریک میگم

  1. سپاس‌گزارم میثم جان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *