اخبار روانشناسی

آقای روان‌شناس چهار ساله شد

آقای روان‌شناس چهار ساله شد

وب سایت آقای روان‌شناس چهار ساله شد. چهار سال پیش در ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ برابر با ۲۶ آوریل ۲۰۱۶ وب سایت آقای روان‌شناس کار خود را آغاز کرد. در این سال‌ها تلاش ما بر این بود تا به گسترش آگاهی مردم پیرامون روان‌شناسی و افزایش دانش دانشجویان کمک کنیم. از این‌که در ۴ سال گذشته همراه ما بودید سپاس‌گزارم. شوربختانه به دلیل شرایط کرونا امکان برگزاری جشن فراهم نشد. امیدواریم هر چه زودتر جهان از سایهٔ شوم این بیماری رهایی یابد و در سال آینده بتوانیم زادروز آقای روان‌شناس را در کنار شما خوبان جشن بگیریم.

گزارش دستاوردهای آقای روان‌شناس در سال ۱۳۹۸

افزایش آگاهی مردم پیرامون روان‌شناسی و انتقال دانش به دانشجویان روان‌شناسی

همانند سال‌های گذشته اولویت کار ما این بود که بتوانیم به افزایش آگاهی مردم پیرامون دانش روان‌شناسی و کار روان‌شناس کمک کنیم. در این زمینه به تولید محتوا به صورت دسته‌بندی شده پرداختیم تا به زبانی ساده به افزایش آگاهی مردم کمک کنیم. هم‌چنین مقالات علمی روان‌شناسی نیز در سایت نگاشته شد تا دانشجویان و دانش‌آموختگان روان‌شناسی بتوانند به خوبی با اختلالات روانی  و راه‌های شناسایی و روان‌درمانی آشنا شوند.

خدمات مشاوره رایگان آقای روان‌شناس

خدمات مشاوره روان‌شناسی غیرحضوری رایگان از دیگر کارهایی بود که به طور جدی در گروه آقای روان‌شناس دنبال شد. ما روزانه به طور میانگین پاسخگوی حدود ۴۰ مشاورهٔ رایگان روان‌شناسی بودیم. در رخدادهای ناگوار کشور ما تلاش کردیم همراه هم‌میهنانمان باشیم. برای نمونه پس از حادثهٔ سقوط هواپیمای اوکراین، ما به خانوادهٔ بازماندگان این حادثه خدمات مشاورهٔ رایگان ارائه کردیم. با پیدایش و گسترش کرونا در کشور، ما به افزایش آگاهی مردم پیرامون اثرات روان‌شناختی این بیماری پرداختیم و به کسانی که دچار اضطراب کرونا بودند مشاورهٔ رایگان دادیم. پس از آن نیز به پویش تخصص من رایگان پیوستیم و خدمات مشاورهٔ رایگان ما به صورت آنلاین دنباله داشت.

مشاورهٔ آنلاین آقای روان‌شناس

برخی از مردم تمایل چندانی به حضور در کلینیک‌های روان‌شناسی ندارند. از سوی دیگر هزینهٔ مشاورهٔ آنلاین نسبت به حضوری کم‌تر است. برخی از هم‌میهنان هم در کشورهای دیگر هستند و ترجیح می‌دهند با روان‌شناسی ایرانی جلسهٔ مشاوره داشته باشند. در این راستا ما خدمات مشاورهٔ آنلاین خود را با کم‌ترین هزینه به مردم ارائه کردیم.

خدمات مشاوره و روان‌شناسی در تهران

دستاورد دیگر ما در زمینهٔ روان‌شناسی، ارائه خدمات روان‌شناسی و روانکاوی حضوری در زمینه‌های گوناگون بود. همان‌گونه که می‌دانید اختلالات روان‌شناختی با مشاوره‌ی آنلاین و غیرحضوری برطرف نمی‌شوند و نیازمند جلسات روان‌درمانی با روان‌شناس هستند. پس در راستای پاسخ به نیازهای مردم به ارائه خدمات روان‌شناسی، روانکاوی و روان‌درمانی به صورت حضوری پرداختیم. این خدمات غیر رایگان بود. از سوی دیگر تلاش کردیم هم‌میهنانی که در شهرهای دیگر هستند را به روان‌شناسان متخصص در شهر خودشان ارجاع دهیم.

خدمات کوچینگ آقای روان‌شناس

کوچینگ فرآیندی است که در آن کوچ، مربی یا راهنما به فرد کمک می‌کند تا با بهره‌گیری از توانمندی‌هایش در زندگی فردی، خانوادگی، شغلی، اجتماعی و … کارکرد بهتری داشته باشد. کوچینگ بر خلاف روان‌درمانی بر روی گذشته، کاستی‌‌ها و اختلالات روانی تمرکز نمی‌کند بلکه کوچینگ را می‌توان راهکاری مناسب برای کسانی دانست که به دنبال تغییرات مثبت و عمیق در زندگی حال و آیندهٔ خود هستند. خدمات کوچینگ ما در یک سال گذشته به افراد بسیاری کمک کرد تا بتوانند تغییرات مثبت و چشمگیری را در زندگیشان تجربه کنند.

در پایان از همهٔ شما همراهان گرامی وب سایت آقای روان‌شناس سپاس‌گزاریم که در سالی که گذشت با بازخوردها و دیدگاه‌هایتان ما را در بهبود سایت یاری کردید. افتخار ما خدمت به شما عزیزان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *